Panel používateľa

Info k doručovaniu

0 položiek

Pondelok 10.8.2020 ZATVORENÉ. Objednávky prijaté 7.8. po 12:00 - 10.8.2020 budú vybavované v utorok 11.8.2020. Kamenná predajňa bude ZATVORENÁ. Ďakujeme za pochopenie.

Kamenná predajňa je otvorená v obmedzenom režime:

Pondelok

           8:00 - 12:00
Utorok            8:00 - 11:30   12:30 - 16:00
Streda            8:00 - 11:30   12:30 - 16:00
Štvrtok            8:00 - 11:30   12:30 - 16:00
Piatok            8:00 - 11:30   12:30 - 16:00
Sobota            8:00 - 12:00
Nedeľa            ZATVORENÉ

OBEDŇAJŠIA PRESTÁVKA: 11:30 - 12:30

Telefón: 0940 397 000, 0902 054 779, email: info@odbojna.sk

Online sme dostupní stále. Objednávky prijaté online cez náš ehop vybavujeme. Tovar Vám doručíme kuriérom GLS, Poštovým kuriérom alebo Balík na poštu.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu na poštách: obmedzený vstup na poštu a skrátené otváracie doby na poštách Vám odporúčame využiť dopravu kuriérom GLS alebo Poštovým kuriérom. Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Za objednaný tovar Vám odporúčame platiť Platobnou kartou online, alebo Bankovým prevodom. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov! Ďakujeme za pochopenie.

Vážení zákazníci,

zložitá a neprehľadná situácia súvisiaca s šíriacim sa vírusom COVID-19 nám všetkým mení životy, naše rituály a zaužívané „vzorce správania" a preto aj my neustále vyhodnocujeme situáciu a v záujme ochrany zdravia našich zamestnancov, ale tiež našich zákazníkov pristupujeme k novým opatreniam. Vo všeobecnosti chceme všetkých vyzvať k zodpovednému správaniu sa a zvýšenej empatii, ktorá je teraz základným kameňom úspechu aj pri doručovaní balíkov.

Chceme Vás preto upozorniť:

- Za objednaný tovar Vám odporúčame zaplatiť len Platbou kartou online, alebo Bankovým prevodom. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov!

- Pre objednaný tovar si prosím príďte k vozidlu kuriéra a nevyžadujte od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. Príjemcovia ktorý sa nachádzajú v nútenej karanténe, aby o tejto skutočnosti informovali kuriéra ešte pred samotným doručením balíka!

- Balíky si prosím dávajte doručiť na adresu na ktorej reálne aj budete. Zbytočné posielanie balíkov na adresy, ktoré sú z dôvodov všeobecnej karantény uzatvorené, kuriérom v tejto náročnej situácii výrazne komplikujú doručovanie iných balíkov!

Spoločnosť Obchodný dom Bojná vníma aktuálnu náročnú situáciu, neustále ju vyhodnocuje a pristupuje k potrebným opatreniam. Napriek našej enormnej snahe o zachovanie roky udržiavaných kvalitatívnych štandardov, však z uvedených dôvodov môže dôjsť k omeškaniu niektorých balíkov. Predovšetkým sa to týka balíkov do zahraničia, nakoľko medzinárodná preprava každý deň čelí novým a novým prekážkam v podobe uzatvorených hraníc a kolónam, ktoré na hraniciach vznikajú v dôsledku preventívnych opatrení voči šíreniu ochorenia COVID-19.

Vopred ďakujeme za pochopenie a akceptovanie týchto opatrení.

S pozdravom a prianím pevného zdravia Team Obchodný dom Bojná.

PL.Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.