Panel používateľa

Propesko granule pes Vitality 10+1 kg

Propesko granule pes Vitality 10+1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hydinovým, hovädzím mäsom a zeleninou.

12,10 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade odbojna.sk

Propesko granule for Vitality and Active Life boli vyvinuté pre podporu vitality a sily Vášho psa. Toto 100% kompletné krmivo s chutným hydinovým, hovädzím mäsom a zeleninou je obohatené o komplex FOR LIFE s taurínom, omega mastnými kyselinami, inulínom a L-carnitínom. Vďaka optimálnemu zloženiu a starostlivo vybraným surovinám dodáva Propesko Vitality and Active Life Vášmu psovi potrebnú energiu na každý deň.

Zloženie:

Obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 4% hydinové vo svetle hnedých granulách, min. 4% hovädzie v tmavo hnedých granuliach), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (min. 0,2% inulín), oleje a tuky, zeleniny ( min. 4% zeleniny v zelených granuliach), minerálne látky. Omega mastné kyseliny 1,2%.

Analytické zložky:

Proteín 20%, obsah tuku 9%, popol 8%, vláknina 3,5%

Kŕmny návod:

Denná dávka sa pohybuje okolo 187 – 252g krmiva na 10 kg hmotnosti psa. Krmivo sa podáva suché alebo zvlhčené vodou, prípadne vývarom. Dennú dávku upravte podľa stavu a veku vášho psa, výkonu, kondície a ročného obdobia. U niektorých psov trvá návyk na nové krmivo dlhšie, preto pri prechode na nové krmivo podávajte znížene dávky 50 –100g na 10 kg hmotnosti psa a primiešavajte ich do krmiva, na ktoré je vás pes doteraz zvyknutý. Pes musí mať stále k dispozícii dostatok čerstvej pitnej vody.

Nový komentár

* (Povinné)

PL.Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.