www.odbojna.sk Spokojnosť zaručená

Raspberry Pi 4

0 položiek

Miniatúrny počítač Raspberry Pi za pár eur zvládne aj 4K rozlíšenie

Raspberry Pi 4

Miniatúrny počítač má výkonu na rozdávanie. Pripojiť k nemu možno až dva monitory so 4K rozlíšením.

Počítače veľkosti krabičky kariet sú obľúbeným nástrojom v rukách amatérskych vývojárov, ktorí pre ne nájdu najrôznejšie využitie. Počítače Raspberry Pi, ktoré pred pár rokmi vzbudili obrovskú pozornosť dnes mnohí využívajú ako jednoduché multimediálne centrá, set top boxy či hlavný server v inteligentnej domácnosti. Miniatúrne počítače sú natoľko lacné, že si ich môže dovoliť kúpiť naozaj každý.

Výkonný hardvér v miniatúrnom prevedení
Kým v minulosti boli Raspberry Pi spájané s rôznymi kompromismi, dnes je situácia už výrazne iné. Najnovšia generácia počítača je natoľko výkonná, že si poradí aj s dvoma monitormi so 4K rozlíšením. Minipočítač poháňa štvorjadrový procesor Broadcom s jadrom taktovaným na 1,5 GHz, V porovnaní s predošlou verziou má byť nový procesor až trikrát výkonnejší. Narástla aj voliteľná kapacita operačnej pamäte. Namiesto maximálne jedného gigabajtu si je možné vybrať variant s jedným, dvoma alebo štyrmi gigabajtami. Voľba kapacity úložiska bude plne v rukách užívateľa (počítač podporuje microSD karty).

Raspberry Pi 4

Rasperry Pi kráča s dobou a vymenil microUSB konektor za modernejší USB-C, ktorý mu má pomôcť aj pri napájaní výkonnejších komponentov. Monitory je možné pripojiť k dvom microHDMI konektorom. Nechýba ani podpora Wi-Fi, Bluetooth vo verzii 5.0 a gigabitového ethernetu. Na pripojenie externých zariadení sú určené dva USB 2 a dva USB 3 konektory.

Kompletná ponuka Raspberry:

https://www.odbojna.sk/c/gsm-a-it-prislusenstvo/mini-pocitace/raspberry

Doprava_79

Platba_kartou

odbojna.sk

RECENZIE

"Veľmi rýchle doručenie tovaru a veľmi príjemný zamestnanci." - Iglu

"Super, odporúčam. Škoda že som o tomto nevedel skôr." - Ján

"Tento obchod môžem vrelo odporučiť ostatným nakupujúcim." - Miška

"Príjemný personál,výhodné ceny, vždy je možnosť dohody." - Rado

"Určite odporúčam, spoľahlivý obchod a rýchle dodanie tovaru." - Helena

"Tento obchod určite ešte využijem a odporúčam aj ostatným." - Monika

SSL

Navigacia

Nákup na splátky

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.