Panel používateľa

ANTIK TV cez satelit a internet

0 položiek

AntikSAT

Výhody satelitnej a internetovej TV v jednej službe

  • AntikSATNajviac slovenských a českých TV staníc – takmer 200!
  • HD kanály
  • TV archív – Prvý archív v satelitnej TV
  • TV program na 14 dní
  • Rádiá
  • Videopožičovňa
  • Zastav – Pretoč – Pusti
  • Non-stop technická podpora
  • Ponuka bez viazanosti
  • TV cez satelit aj cez internet

 

 

 

 

TV PONUKA A CENY

Vyberte si najvhodnejší balík alebo skupinu balíkov pre Vás - tu.

TV ARCHÍV & NAHRÁVANIEAntikSAT

Váš obľúbený program sledujte kedykoľvek

Všetko podstatné z televízneho vysielania si môžete pozrieť neskôr, či ešte raz vďaka prvému satelitnému TV archívu, ktorý získate od Antiku ZADARMO k balíku podľa vášho výberu. Vyberte si podľa obľúbenosti či žánru akúkoľvek reláciu z archivovaných kanálov až 7 dní dozadu a sledujte kedy chcete a koľkokrát chcete.

Vďaka jedinečnej technológii ANTIKu začínajú relácie presne tam, kde majú bez potreby prácneho hľadania skutočného začiatku filmu. S možnosťou pretáčania sa môžete vrátiť k obľúbeným častiam filmu či seriálu koľkokrát budete chcieť. V príprave je aj funkcia nahrávania, ktorá vám umožní nahrať si reláciu, ktorú pre vás nearchivujeme. V cene balíka získate aj prístup k mobilnej appke Antik TV, v ktorej nájdete všetky kanály a opäť aj obľúbený TV archív až na 10 dní dozadu!

TV S VAMI KDEKOĽVEK

Televízia vo vašom tablete či smartfóne alebo aj na PC.
Vezmite si televíziu so sebou na dovolenku alebo aj do vlaku či autobusu. Jednoducho všade, kde máte internet môžete vďaka mobilnej aplikácii ANTIK TV sledovať to, na čo máte práve chuť a náladu.

AntikSAT TV môžete využívať cez satelit aj cez internet.

S hybridným TV boxom ANTIK NANO 3S môžete TV pozerať súčastne cez satelit aj cez internet. TV box je pripojený na satelitnú parabolu ktorá je naladená na družicu Eutelsat 16E a súčastne je box pripojený na internet cez LAN kábel alebo cez WiFi bezkáblovo.

S ANTIK NANO 3S boxom môžete TV sledovať len cez internet bez pripojenia na satelit. Stačí box pripojiť k internetu cez LAN kábel alebo cez WiFi bezkáblovo. Všetky TV kanály budú funkčné cez internet + TV Archív.

AntikSAT TV môžete sledovať len cez satelit bez pripojenia na internet, ale v tomto prípade Vám nepôjdu TV kanály ktoré idú len cez internet a taktiež bude nefunkčný TV Archív.

Pre sledovanie programov cez internet v štandardnom rozlíšení (SD) je nevyhnutná rýchlosť internetu priemerne 2mbps, pre sledovanie programov vo vysokom rozlíšení (HD) je potrebná priemerná rýchlosť 5mbps. Vašu rýchlosť internetu overte na niektorom merači rýchlosti, napríklad na: http://www.dsl.sk/speedmeter.php

Hybridný TV box Antik NANO 3S - bez karty Antik.

Hybridný TV box Antik NANO 3S - s kartou Antik.

Satelitné prijímače vhodné na sledovanie AntikSAT bez pripojenia na internet - tu.

Satelitné komplety vhodné na sledovanie AntikSAT - tu.

Ak máte nejaké iné otázky ohľadne ANTIK TV napíšte nám na náš mail: info@odbojna.sk, alebo zavolajte na tel.číslo: 0940 397 000, 0902 054 779 (PO-PA 9:00-16:00). 

Antik NAno 3S

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.