Panel používateľa

Spôsob platby

Spôsob platby

Platba kartou online

Za tovar zaplatíte platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro online ihneď po vytvorení objednávky. Po vyplnení všetkých údajov a vybratí Spôsobu doručenia a Platby prejde na položku Skontrolovať objednávku. Následne budete presmerovaný na Súhrn objednávky. prejdete na položku Objednať a zaplatiť. Potom Vás systém presmeru je na platobnú bránu kde zaplatíte za objednávku Platobnou kartou.

Platba bankovým prevodom - Platba prevodom je myslený klasický prevod z banky do banky nie vklad na náš účet !!!

Po potvrdení objednávky Vám bude zaslaná pred faktúra s číslom účtu a variabilným symbolom, na ktorý Vašu faktúru uhradíte. Ihneď po prijatí Vašej úhrady na náš účet Vám bude tovar zaslaný. Úhrady kontrolujeme 1x za deň, každý pracovný deň vždy po 15:00 a tovar je expedovaný nasledujúci pracovný deň.

Dobierka - Poplatok za dobierku

Dobierka - platba kuriérovi, na pošte v hotovosti alebo platobnou kartou. Dobierka je finančná služba poskytovaná prepravcom, ktorú prepravca spoplatňuje. To znamená, že ak chcete za Vašu objednávku platiť priamo pri preberaní tovaru kuriérovi, je nutné Vám poplatok za dobierku účtovať. Prepravná spoločnosť túto službu spoplatňuje pretože úkony súvisiace s touto službou nie sú zadarmo - manipulácia s hotovosťou, zaúčtovanie finančnej transakcie, poplatky za bankové transakcie, atď...

Na dobierku je možné u nás nakupovať max do výšky 1000 € s DPH.

Ak Vaša objednávka presahuje sumu 1000 € je potrebné jej úhradu vykonať bankovým prevodom na náš účet.

Poplatky za dobierku účtujeme nasledovne:

  • objednávka od 1 € do 500 € - poplatok za dobierku 1,50 €
  • objednávka od 500 € do 1000 € - poplatok za dobierku 2,50 €
  • objednávka od 1000 € do 1500 € - poplatok za dobierku 3,00 €

Do Českej republiky posielame tovar len pri Platbe kartou online a Platba bankovým prevodom.

V prípade, ak kupujúci bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, tovar neprevezme do siedmych pracovných dní po uplynutí lehoty uvedenej v kúpnej zmluve, záväznej akceptácii vzniká predávajúcemu nárok na uplatnenie náhrady za vzniknutú škodu vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

Všetky uvedené ceny sú s DPH.

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.