Panel používateľa

Reklamačný formulár

Vážení zákazníci,

v prípade, že ste sa rozhodli reklamovať tovar zakúpený prostredníctvom nášho internetového obchodu, môžete kontaktovať autorizované servisné stredisko, ktorých zoznam nájdete po kliknutí na link:

http://www.odbojna.sk/reklamacie/servisne-strediska1

Pokiaľ sa v zozname nenachádza servisné stredisko Vami reklamovaného tovaru prosím vyplňte tento formulár. Údaje uveďte pravdivo a kompletne. Urýchlite tým Vašu reklamáciu.

Nezanedbajte popis závady, čo najpodrobnejšie prosím popíšte popis závady, aby bola reklamácia vybavená k plnej spokojnosti.

Po vyplnení formulára kliknite pod formulárom na tlačidlo "Odoslať"

Následne priložte k reklamovanému tovaru kópiu Dodacieho listu a Faktúry (Pokiaľ zadáte správne číslo Faktúry v Reklamačnom formulári nie je potrebné prikladať k tovaru kópiu Faktúry a Dodacieho listu). Tovar pošlite poštou (doporučene) prípadne kuriérom, na našu adresu:

  • Obchodný dom Bojná
  • Bojná 657
  • 956 01 Bojná

Tel.: 0940 397 000, 0902 054 779

Reklamovaný tovar neposielajte poštou s uložením na pošte, ale s doručením na adresu. Už sa nám niekoľko krát stalo, že reklamovaný tovar bol uložený na pošte neprišla nám informačná SMS a tovar sa vrátil späť k zákazníkovi. Reklamovaný tovar Vás prosíme posielať očistený, nakoľko sa nám už niekoľko krát stalo že reklamovaný tovar prišiel znečistený a nezodpovedal hygienickým normám. Ďakujeme za pochopenie.

Pokiaľ Vám príde poškodený tovar je potrebné reklamáciu nahlásiť do 24 hodín od prevzatia tovaru na náš email: info@odbojna.sk, alebo telefonicky na našich tel. číslach: 0940 397 000, 0902 054 779

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.