Panel používateľa

WiFi Mesh systémy

22 položiek

Vytvorte Wi-Fi pre celú domácnosť
Bez nutnosti nahradiť existujúce zariadenia alebo nakupovať úplne nový Wi-Fi systém vám OneMesh ™ pomôže vytvoriť flexibilnejšiu a cenovo výhodnejšiu sieť, ktorá pokryje celý váš domov.

Eliminujte Wi-fi mŕtva miesta
OneMesh ™ zvyšuje silu signálu pri zachovaní jedinej siete Wi-Fi, ktorá pokrýva každý kút vašej domácnosti. Žiadne ďalšie pátranie dokola po silnejšom signále a po rýchlejšom pripojení.

Bezproblémové pripojenie Wi-Fi iba s jedným názvom siete
OneMesh ™ inteligentne pripája mobilné zariadenia k routeru alebo k extenderom podľa toho, čo poskytuje najlepšie pripojenie. Router OneMesh ™ a extendery zdieľajú jeden názov Wi-Fi siete, takže zostanete pripojený k vašej sieti v každej miestnosti.

Funguje rýchlo, vždy
OneMesh ™ udržuje vašu sieť v prevádzke na najvyššej úrovni rýchlosti, a to vďaka inteligentnému výberu najrýchlejší cesty pre vaše dáta.

Jednoduchá centralizovaná správa
Spravujte celú domácu Wi-Fi sieť jednoducho, a to správou centrálneho uzla pomocou aplikácie Tether alebo webového používateľského rozhrania. Ľahko upravte a prispôsobte nastavenie bezdrôtového pripojenia, vrátane názvu siete, heslá a iných parametrov pre celú Wi-Fi sieť.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.