Panel používateľa

Kuriér GLS Česká republika

Kuriérom GLS do Českej republiky - cena 7,90 € s DPH

Kuriérom GLS do Českej republiky posielame len pri platbe vopred Bankovým prevodom, alebo Platba kartou online. Platba na dobierku momentálne nie je možná.

Balík doručovaný kuriérskou spoločnosťou do 2-3 pracovných dní od odoslania. V prípade platby na dobierku platíte kuriérovi v hotovosti v českých korunách, podľa aktuálneho kurzu ČNB.

Prevzatie zásielky– odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail info@odbojna.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania.

 

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.