Panel používateľa

SPS kuriér

Doprava kuriérom SPS - od 4,40 € s DPH

Doprava kuriérom SPS - od 4,40 € s DPH

Cenník dopravy podľa váhy:

VÁHA CENA
  1-10 kg        4,40 €
10-15 kg        5,10 €
15-20 kg        5,90 €

Pri platbe na dobierku je príplatok k doprave - 1,20 €, ri platbe kartou online a bankovým prevodom na účet je príplatok k doprave - 0 €.

Všetky uvedené ceny sú s DPH.

Balík doručovaný kuriérskou službou do 48 hodín od odoslania.

Dopravu kuriérom SPS zabezpečuje prepravná spoločnosť SPS. Zabezpečuje dodanie zásielok po celom Slovensku, v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00 hod. Tovar vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od expedície z nášho skladu.

V deň doručenia Vám príde SMS s informáciou o doručovaní zásielky aj s číslom na kuriéra.

V prípade, že vás kuriér nezastihne, ďalší pokus o doručenie prebieha automaticky nasledujúci pracovný deň.

Zákaznícky servis SPS môžete kontaktovať - SPS kontakt - kliknite.

Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku vyhľadať Vašu zásielku na stránkach prepravcu SPS - sledovanie zásielky*

* Aktuálne číslo balíka Vám príde emailom od spoločnosti SPS.

Prevzatie zásielky – odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail info@odbojna.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania.

PL Music

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.